KOMPOZİT DIŞ CEPHE

Kompozit Panel Kaplama Sistemleri günümüzde çok geniş kullanım alanına sahip ve en çok tercih edilen dış cephe kaplamalarıdır. Günümüz mimarisinin eşsiz tasarımlarına uygun sunulan Kompozit Panel Cephe Sistemleri, yeni mimari tasarımların oluşturulmasına olanaklar sunmaktadır.

Restore işlemlerinde ve yeni yapıların oluşturulmasında pratik, kullanışlı ve teknik çözümler sunar. Kompozit cephe uygulamaları binaya estetik görünüm kazandırması dışında rahatlıkla kullanılabilen bir yapı malzemesidir. Alüminyum kompozit levha, dış yüzeylerdeki 0.5mm kalınlıkta iki alüminyum levhanın arasında özel dolgu malzemesi olacak şekilde birbirine çeşitli tekniklerle yapıştırılmasıyla oluşturulmuştur.

Mimaride en çot tercih edilen 4mm kalınlığındaki alüminyum kompoze levhalar çeşitli renk ve doku seçenekleriyle bulunmaktadır. Renk yelpazesi oldukça geniş olan ve standart birçok rengin yanı sıra ahşap desenli seçenekleriyle de cephe kaplamada kullanılmaktadır. Kolay şekillenmesi, hafif ve dayanıklı olması, iklim şartlarından ve ultraviyoleden etkilenmemesi gibi avantajlarıyla kaliteli alüminyum kompozit levha markalarını kullanmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.